FİRMA REHBERLERİNE KAYIT

Güncel ve aktif firma rehberlerinde yerinizi alın. Potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmayın!

GÜNCEL FİRMA REHBERLERİ

Kayıt başvurularınızı itina ile yapıyoruz. Toplamda on binlerce ziyaretçisi olan firma rehberi siteleri.

30 Firma Rehberi Ekleme

30 Adet

Firma Rehberine Ekleme

900 TL + KDV

450 TL + KDV

Hemen Al

50 Firma Rehberi Ekleme

50 Adet

Firma Rehberine Ekleme

1.500 TL + KDV

750 TL + KDV

Hemen Al

100 Firma Rehberi Ekleme

100 Adet

Firma Rehberine Ekleme

2.900 TL + KDV

1.450 TL + KDV

Hemen Al

150 Firma Rehberi Ekleme

150 Adet

Firma Rehberine Ekleme

4.200 TL + KDV

2.100 TL + KDV

Hemen Al

200 Firma Rehberi Ekleme

200 Adet

Firma Rehberine Ekleme

5.400 TL + KDV

2.700 TL + KDV

Hemen Al

250 Firma Rehberi Ekleme

250 Adet

Firma Rehberine Ekleme

6.500 TL + KDV

3.250 TL + KDV

Hemen Al

Firma Rehberlerine Ekleme

Firma Rehberlerine Ekleme

Firma rehberlerine kayıt başvurusu işlemlerinizi program kullanmadan, manuel olarak (tek tek elle, yüksek dikkat ve yoğun emek ile), itina ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm firma rehberleri Google, Bing, Yahoo, Yandex gibi interneti otomatik olarak tarayamazlar. Çünkü altyapıları, teknolojileri ve donanımları bunu yapabilecek nitelikte yapılandırılmamıştır. Bu sebeple bu firma rehberlerine sadece manuel olarak yapılacak kayıt işlemleri kabul edilmektedir.

Faydaları Nelerdir?

Ulaşılabilirlik; Firma rehberlerine eklenen iletişim bilgileriniz ile web siteniz, firmanız, çok daha fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşılır.

Google'da yükselme; Web siteniz firma rehberlerinde listelendikçe sayfa değeri yükselir ve dolayısıyla Google sıralaması da yükselir.

Negatif sonuçları öteleme; Firmanızı karalamak maksadıyla oluşturulan içerikler varsa bunların Google sıralamalarında gerilere atılması.

Prestij Artışı; İletişim bilgilerinizi paylaşan ve bir nevi sizi öneren çok sayıda firma rehberi olması durumu müşterileriniz bakımından sizin güvenilir olduğunuzu daha da pekiştirir.

Satın aldığınız kadar firma rehberine eksiksiz bir şekilde kayıt başvurunuz yapılır. Profesyonel bir şekilde bilgilerinizin eklediği firma rehberlerine kaydınızın onaylanması ve eklenmesi tamamen firma sahiplerinin inisiyatifindedir. Eklenme süreniz bazen 2-3 ayı bulabilmektedir. Bazen 1 seneyi dahi geçebilir. Kayıt başvurusu yapılan yerlerin hepsine zamana yayılan bir şekilde, site sahibi onayları ile, eklemeler olabileceği gibi, site sahipleri onaylamadıkça hiçbir tanesine eklenme olmayabilir de. Biz işlemi gerçekleştirdiğimizin kanıtı olarak tek tek ekran görüntüsü alıp size iletiyoruz. Oldukça zahmetli bir işlem olmasına rağmen bunu yapıyoruz. Ekleme yapılan yerler üyelik gerektirmez. Bundan dolayı da üyelik alınmaz. Eklenmesinin %100 garantisi yoktur. Bu siparişi veren herkes okumuş ve şartları kabul etmiştir.

Eklemeler haber sitelerinin firma rehberleri alanlarına yapılmaktadır. Böylece birçok farklı lokasyonlu haber sitesinden link alma şansını da yakalamış oluyorsunuz. Eklemelerde uygun bir kategori yok ise "Bilişim", "Yaşam", "İnternet", "Diğer" ve bunlar da yoksa mevcut kategorilerden bir tanesi seçilerek kayıt başvurusu yapılır.


İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14