İLK SAYFA GARANTİLİ SEO

20 YIL KURUMSAL + 2 YIL BİREYSEL. TOPLAMDA 22 YILI AŞAN SEO DENEYİMİ!

SEO PAKETİ 1

 • 10 Anahtar Kelime
 • 2 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • 8 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

SEO PAKETİ 2

 • 20 Anahtar Kelime
 • 4 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • 16 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

SEO PAKETİ 3

 • 30 Anahtar Kelime
 • 8 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • 22 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

 

Önemli Duyuru: E-ticaret siteleri için bu paketler geçerli değildir. E-ticaret SEO talepleriniz için https://www.simetriks.com/e-ticaret-sitesi-seo.asp adresini ziyaret ediniz.

İlk Sayfa Garantili SEO Paketleri

İlk Sayfa Garantili SEO

İlk sayfa garantili SEO danışmanlığı hizmetimizde satın aldığınız pakete göre anahtar kelimelerinizde ilk sayfa garantisi veriyoruz. Aynı zamanda anahtar kelimelerde yükselme garantisi veriyoruz. İlk sayfa garantili SEO hizmetimiz doğal, organik, arama sonuçları içindir. Google sıralamalarında yükselmenin kapısını açan altın anahtara düzenli ve kararlı SEO çalışmaları ile ulaşabilirsiniz. Google ilk sayfada çıkmak için düzenli ve istikrarlı SEO çalışmalarının yapılması gerekmektedir. İlk sayfa garantili SEO paketlerimizde 1 yıl boyunca kesintisiz hizmet alacaksınız.

2004 yılından günümüze, 20 yılı aşkın bir süredir, çok sayıda kurumsal firmaya SEO hizmetleri verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Aynı zamanda bireysel kullanıcılara ait blog sitelerinde, orta ve küçük ölçekli işletmelere ait firma web sayfalarında da SEO hizmetleri veriyoruz. Çalışmaya başladığımız her projeyi sahipleniyor ve başarıya ulaştırarak referanslarımız arasına eklemek için tüm bilgi birikimimizi, alın terimizi işlerimize aktarıyoruz.

Birbirlerine rakip olabilecek, çok benzer işleri yapan, aynı sektör diyebileceğimiz firmalardan ilk gelen ile çalışmaktayız. Aynı dönem içinde örneğin bir implant diş hekimi ile ilk sayfa garantili SEO çalışması yapıyorsak, o çalışmamamız devam ettiği süre içerisinde, aynı kelimeleri hedefleyen başka bir tanesi ile kesinlikle çalışmıyoruz.

Sıralama ile ilgili her ay düzenli rapor veriyoruz. Ayrıca önemli gelişmeler olduğunda günlük veya haftalık bilgilendirmeler de yapıyoruz.

İnternetin Gücü ve Google Sıralamalarında Yükselmenin Kazancınıza Potansiyel Etkileri

İlk Sayfa Garantili SEO

2023 yılı istatistik verilerine göre Türkiye'de 71,38 milyon kişi internet kullanmaktadır. Bu rakam Türkiye nüfusunun %83.4'üne denk gelmektedir. 2022 yılıyla mukayase edilediğinde Türkiye'deki internet kullanıcılarının sayısı 1.3 milyon kişi daha artmıştır.

Türkiye'de her gün 60 milyonun üzerinde kullanıcı Google'ı ziyaret ediyor. Satın almak istedikleri ürün ve hizmetleri Google arama motorunu kullanarak buluyorlar. Google sıralamalarında yükselmenin ve ilk sayfada yer almanın işinize katacağı muazzam değer hayal ettiğinizin çok daha ötesinde. Google sıralamalarında iyi konumlarda yer almak, önünden her gün on binlerce insanın geçtiği, en işlek caddede bir dükkana sahip olmaktan çok daha avantajlıdır. Google arama motoru tüm arama motorları içerisinde %90 üzeri kullanıcının tercihi ile rakiplerinden uzak ara öndedir.

Google sıralamalarında yer almak, bir firmanın internet üzerinden potansiyel müşterilere ulaşmasını ve marka bilinirliğini artırmasını sağlar. Google, arama motoru pazarının %90’ından fazlasına hakimdir ve her gün milyarlarca arama yapılır. Bu aramaların çoğu, kullanıcıların belirli bir ürün veya hizmet aradığı ticari aramalardır. Bu nedenle, Google sıralamalarında üst sıralarda yer almak, bir firmanın web sitesine daha fazla ziyaretçi çekmesine ve dolayısıyla daha fazla satış yapmasına olanak tanır.

Google sıralamalarında yer almanın bir firmanın kazancına katkısı, web sitesinin trafiğine, dönüşüm oranına ve ortalama sipariş değerine bağlıdır. Web sitesi trafiği, web sitesini ziyaret eden kişi sayısıdır. Dönüşüm oranı, web sitesini ziyaret eden kişilerin kaçının ürün veya hizmet satın aldığıdır. Ortalama sipariş değeri ise, satın alınan ürün veya hizmetin fiyatıdır. Bu üç faktörü kullanarak, Google sıralamalarında yer almanın bir firmanın kazancına katkısını şu formülle hesaplayabiliriz:

Kazanç = Web Sitesi Trafiği X Dönüşüm Oranı X Ortalama Sipariş Değ​eri

Örneğin, bir firmanın web sitesi trafiği ayda 10.000 kişi, dönüşüm oranı %5 ve ortalama sipariş değeri 500 TL olsun. Bu durumda, Google sıralamalarında yer almanın bu firmanın kazancına katkısı şöyle olur:

Kazanç ​=10.000×0.05×500=250.000 TL

Bu formülü kullanarak, Google sıralamalarında yer almanın bir firmanın kazancına katkısını farklı senaryolarda da hesaplayabiliriz. Örneğin, web sitesi trafiğini %10 artırmak, dönüşüm oranını %1 artırmak veya ortalama sipariş değerini %20 artırmak gibi. Bu senaryolarda, Google sıralamalarında yer almanın bir firmanın kazancına katkısı şöyle değişir:

Web sitesi trafiği %10 artarsa: Kazanç= 11.000×0.05×500=275.000 TL

Dönüşüm oranı %1 artarsa: Kazanç​= 10.000×0.06×500=300.000 TL

Ortalama sipariş değeri %20 artarsa: Kazanç​= 10.000×0.05×600=300.000 TL

Bu hesaplamalar, Google sıralamalarında yer almanın bir firmanın kazancına önemli ölçüde katkı sağladığını göstermektedir. Google sıralamalarında yer almak için, bir firmanın web sitesinin arama motoru optimizasyonu (SEO) yapması gerekir. SEO, web sitesinin içerik, teknik ve otorite açısından Google’ın algoritmasına uygun hale getirilmesi anlamına gelir. SEO yapmak, bir firmanın web sitesinin Google sıralamalarında üst sıralara çıkmasını ve daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlar.

İçindekiler

1) İlk Sayfa Garantili SEO Mümkün mü?
2) İlk Sıra Garantisi Verenlere Güvenmeli miyim?
3) Ucuza Kaliteli SEO Olur mu?
4) Peki Ne Yapmalıyım?
5) Web Sitem Hedef Kelimelerde Google 1. Sayfaya Çıkabilir mi?
6) Simetriks Olarak Sizin Verdiğiniz Garanti Nedir?
7) SEO Çalışmalarına Başlamadan Önce Neler Yapıyorsunuz?
8) SEO Kapsamında Yaptıklarınızı Özetler misiniz?
9) Performans Artışını Ne Kadar Sürede Gözlemleriz?
10) Rakiplerimizle de Çalışıyor musunuz?
11) SEO Raporu Veriyor musunuz?
12) SEO Ücretleriniz Ne Kadar?
13) SEO Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?

İlk Sayfa Garantili SEO Mümkün mü?

Evet. Düzenli SEO çalışmalarıyla, uzman ellerde, bu mümkündür. 18 yılı aşan deneyimimizle, daha önce çalıştığımız yüzlerce SEO projesinde olduğu gibi, sizin web sitenizi de Google 1. sayfada çıkaracağız. Yetenekli ve donanımlı bir SEO uzmanı, yapacağı doğru dokunuşlarla bir web sitesini Google kriterlerine uyumlu bir hale getirerek bunu başarabilir. Simetriks, 2004 yılından beridir bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır. Arama motoru optimizasyonu işlemleriniz için yıllardır üstüne koyarak biriktirdiğimiz tecrübelerimizi web sitenize aktarmaya hazırız.

İlk Sıra Garantisi Verenlere Güvenmeli miyim?

Başarılı bir SEO süreci ile bazı kelimelerde ilk sıraya gelebilme ihtimali çok yüksekken, bazılarında ise oldukça güçtür. Ne olursa olsun %100 1. sıraya gelmenin garantisi olmaz. Elbette ki müşterilerin hoşuna giden bu tarz "garantili SEO" kelimesinin geçtiği cümlelerdir. Tabii ki yaptığınız bir ödeme karşılığında maksimum verim almayı beklemekte çok haklısınız. Fakat bu beklentiyi süslü cümlelere kanarak yanlış yerlerde aramak çok büyük ihtimalle sadece para kaybıyla değil, aynı zamanda da zaman kaybıyla sonuçlanacaktır. Daha da kötüsü olursa markanızın prestiji de sarsılacaktır. Google tarafından web sitenizin cezalandırılabileceği hileli yöntemler uygulanması durumunda ise arama sonuçlarından tamamen çıkarılma riski de cabasıdır. Sadece belli kelime öbeklerine odaklanmak da yanlıştır. Bunun yerine genel anlamda sitenize kaliteli ziyaretçi çekebilecek birçok farklı anahtar kelimeye odaklanmak her zaman başarıyı ve dönüşümleri artırır. Simetriks olarak bizler bu şekilde çalışıyoruz. SEO'da Başarılı olmak emek ve yoğun çalışma gerektirir. İnternet gibi sayısız değişkenin olduğu bir ortamda herhangi bir kelimede Google 1. sıra garantisi vermek gerçek bir SEO uzmanının yapacağı bir iş değildir.

Ucuza Kaliteli SEO Olur mu?

Ucuz ve kalite.. Bu iki kelime aynı cümle içerisinde dahi uyumsuz. Bir şey hem kaliteli hem de ucuz olur mu? Piyasada çok sayıda işini iyi yapan SEO uzmanı olduğu gibi, işini hiç de iyi yapmayan kişiler de vardır. "Hem kaliteli olsun hem de ucuza olsun" gibi bir beklenti içine girmek tutarlı bir yaklaşım olmaz. Çünkü, web siteniz için gerçekten işe yarayacak bir SEO hizmeti almak istiyorsanız bunun makul bir bedeli olmalıdır. Yüzlerce rakip web sitesi arasından sıyrılarak iyi bir sıralama yakalamak istiyorsanız bu kolay ve ucuz yoldan hiçbir zaman olmaz. SEO için yapacağınız harcamayı bir gider olarak düşünmekten ziyade, işinize ve işinizin geleceğine yaptığınız kıymetli bir yatırım olarak ele almalısınız. Bir nevi kendinize yatırım yapıyorsunuz.

Arama motoru optimizasyonu, kelimenin tam anlamıyla, ince eleyip sık dokumak dediğimiz hassasiyette çalışmaları gerektirir. Bu çalışmalarda hedeflere ulaşabilmek, elbette ki işini çok iyi bilen, planlı ve disiplinli çalışabilen, bu işe yıllarını vermiş, kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir SEO danışmanıyla mümkün olabilir. Bundan dolayı web siteniz için bir SEO hizmeti almaya karar verdiyseniz, bakmanız gereken öncelikle çalışacağınız kişinin veya firmanın ne kadar donanımlı olduğu olmalıdır.

Peki Ne Yapmalıyım?

Google ilk sayfada çıkmayı kafaya taktınız. Bunun düşüncesiyle acele ve hiç düşünmeden kararlar alırsanız bu beklentiniz hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Zaten motivasyonunuz en baştan yanlış. Peki neden? Çünkü bir şeyi çok istemekle o şey olmaz. Google 1. sayfada çıkmayı istemek başka bir şeydir. Bunu gerçekleştirtebilmek için; doğru adımları atmak, güçlü planlamalar yapmak, hedefe bilinçli ve gerçekten kararlı bir şekilde ilerlemek bambaşka bir şeydir. Bu saydıklarım elbette ki sizin kafa yormanız gereken durumlar değildir. Bu beklentiyi gerçekleştirmek uzun yılların tecrübesi ile kendini bu alanda gerçekten geliştirebilmiş doğru SEO uzmanları ile çalışmakla olur. Ben Gökhan Özgündüz olarak 2002 yılında öncelikle kendi kişisel web siteleri ile SEO (O zamanki bilinen adıyla Google Optimizasyonu) öğrenmeye başlamış birisiyim. 2004 yılından itibaren de Simetriks İnternet ve Bilgisayar firması çatısı altında bu işi kurumsallaştırmış, 21 yılı aşkın süredir arama motoru optimizasyonu konusunda kendisini geliştirmeye devam eden bir SEO emekçisiyim. Yani özetle SEO (Search Engine Optimization) konusunda güvenle çalışabileceğiniz, web sitenize ve markanıza değer katacak, sayılı SEO uzmanından birisiyim.

Web Sitem Hedef Kelimelerde Google 1. Sayfaya Çıkabilir mi?

Elbette çıkabilir. Burada odaklanmanız gereken birkaç kelimede ilk sayfaya çıkmak olmamalıdır. Temel amacınız işi uzmanına bırakarak, dönüşüm sağlayabilecek anahtar kelimelerle, web sitenizin performansını yükseltmeye dönük çalışmalar yaptırmak olmalıdır. Sizin adınıza anahtar kelime araştırması yaparak en iyi dönüşümleri almanızı sağlıyoruz. SEO çalışmalarını verimsiz anahtar kelimelere sıkıştırmak yerine, arama hacmi iyi durumda olan birçok farklı ilgili kelimeye eğilmek sitenize daha fazla trafik çekme şansınızı artıracaktır. Böylece doğru SEO stratejileri kurgulamak size daha fazla potansiyel müşteri olarak geri dönecektir. Bu da işinizin büyümesiyle birlikte daha fazla kazanç anlamına gelir.

Örneğin saat kelimesini ele alalım. Bu kelime Google'da arama yaparak saat satın almak isteyen herkesi kapsamaz. Saat kelimesi haricinde de saat almak isteyenlerin aradıkları yüzlerce farklı arama kelimesi vardır. Bu anahtar kelimelerin her birisinin saat satın almak isteyen müşterilerin oluşturdukları pastada farklı boyutlarda da olsa bir hacmi, bir payı, vardır. Saat kelimesi bu pastanın en büyük dilimini oluştursa da tüm pasta düşünüldüğünde kendi tabağımıza koyabileceğimiz çok sayıda farklı boyutta dilimler de mevcuttur. Yani sadece büyük dilimi alacağım derken pastanın tamamını hiç pay almadan rakiplerinize kaptırabilirsiniz. Şunu söylemiyorum "Saat kelimesinden hiç pay alma şansımız yok". Anlatmak istediğim bu değil. Sadece SEO'ya dar bir kalıptan bakarak bütün resmi gözden kaçırmayın diye bu örnekleri sıraladım. Bir anahtar deliğinden bakarak tüm dünyayı göremeyiz!

Şüphesiz SEO çalışmalarımızda ana kelimeleri de hedefliyoruz. Fakat bunu yaparken trafik alabileceğimiz daha onlarca yüksek arama hacimli kelimeyi de görmezden gelmiyoruz. Çünkü saat kelimesi çok yüksek rekabetin olduğu geniş bir sahadır. Fakat kol saati, erkek kol saati, kadın kol saati, çocuk kol saati, duvar saati, çeşitli markaların adıyla birlikte aranacak kelimeler, kampanyalı saat, ucuz saat vb. anahtar kelimeler de çok yüksek arama hacimlerine sahiptirler. Pastadan daha büyük dilimlerin almanızı sağlayacak anahtar kelimeleri titizlikle seçiyoruz.

Simetriks Olarak Sizin Verdiğiniz Garanti Nedir?

Web sitenizin arama kelimelerindeki performansını genel anlamda artırma garantisi veriyoruz. Ayrıca çalışılacak kelimelerin tamamında yükselme, bir kısmında da 1. sayfa, garantisi veriyoruz. Bu garanti kapsamında web sitenizi hedef kelimeleriniz başta olmak üzere işinizle ilgili birçok farklı kelimede daha iyi konumlara getiriyoruz. Yapacağımız profesyonel SEO çalışmalarının tamamı Google yönergelerine uyumludur. Yani oyunu kuralına göre oynuyoruz. Sıralamalarda yükselmek için Google ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturuyoruz. Site içi SEO (On-Page SEO) ve site dışı SEO (Off-Page SEO) kavramlarını tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde uygulayarak sitenizin ziyaretçi trafiğini artırmaya odaklanıyoruz. Bunu başarırken zaten hedef anahtar kelimelerinizden web sitenize ziyaretçi çekmiş oluyoruz. Yani sıralamalarda daha iyi konumlara geliyorsunuz.

SEO Çalışmalarına Başlamadan Önce Neler Yapıyorsunuz?

Öncelikli olarak baktığımız şey web siteniz tasarım ve kodlama açısından SEO uyumlu mu? Eğer değilse en baştan yepyeni bir web sitesi tasarımı için size teklif veriyoruz. Çünkü çürük bir temel üzerine inşa edilen bir bina eninde sonunda çöker! Yani kodlama ve tasarım açısından sorunlu bir web sitesinin SEO yapılarak başarıya ulaşma şansı yoktur. Eğer ki sıralamalarda iyi konumlar elde etmek için mevcut web siteniz yeterli değilse SEO açısından yeterli olan bir web sitesi yaptırmanız zorunludur. Bu bir seçenek değil bir zarurettir. Bu durumu görüp de size söylemeyen veya bu durumu göremeyecek kadar SEO'dan anlamayan birisi de, zaten sizi değil 1. sayfa, web sitenizi sıralamalarda dahi hiçbir yere getiremez. Siz de önyargılı bir bakış açısıyla "Ya ne gerek var şimdi? Boşuna bir de web sitesine mi  para harcayalım? Zaten bir web sitem var." tarzında bir yaklaşım içinde olursanız asıl o zaman boşa para harcamış olacaksınız. Çünkü SEO'ya harcayacağınız paralar işe yaramaz bir web siteniz olduğu için tamamen boşa gidecektir. O sebeple "ben bu SEO uzmanıyla çalışırım. İşinin ehli birisine benziyor" dediğiniz kişinin sözüne itimat edin. Zaten gerekli değilse size web sitenizi yenileyin diye kimse söylemez. Yine de içiniz rahat olsun isterseniz ona aşağıdaki soruları yöneltebilirsiniz;

1. "Neden web sitemi yenilemeniz gerekiyor?"
2. "Bana nasıl bir web sitesi yapacaksınız?"
3. "Yapacağınız web sitesi mobil uyumlu olacak mı?"
4. "Bu yeni web sitesi kodlama ve tasarım açısından teknolojiyi yakalayan, kullanıcı dostu bir site mi olacak?"
5. "Yapacağınız web sitesi kodlamaları SEO uyumlu olacak mı?"
6. "Web sayfam hızlı açılacak mı?"
7. "Alt sayfalarımı oluştururken anahtar kelime hassasiyetleri dikkate alınacak mı?"
8. "Web sitem için HTTPS, SSL güvenlik protoklünü de ekleyecek misiniz?"

Web sitenizin SEO uyumlu olduğunu veya web sitenizi SEO'ya uygun hale getirdiğimizi düşünelim. Bir sonraki adım yapılacak çalışmaların planlanması aşamasıdır.

Bu yazımızda yapılacak planlamaları çok derinlemesine girmeden maddeler halinde ele alacağız. Bu işlemler ile ilgili detaylı açıklamalara daha sonradan yapacağımız farklı bir içerikte değiniriz.

1. Domain (Alan adı analizi)
2. Alt sayfa analizi.
3. Tasarım ve kodlama analizi
4. Meta alanlarının analizi.
5. Anahtar kelime analizi.
6. Rakip analizi.
7. Sektör analizi.
8. Hedef kitle analizi.
9. Yazılı içerik analizi.
10. Görsel içerik analizi.
11. İç link analizi
12. Dış link analizi
13. Kırık link analizi

ve burada yazımı yazarken aklıma gelmemiş olabilecek daha farklı çalışmaları kapsayan geniş bir hizmet yelpazesinden bahsediyorum.

Elbette tüm bu SEO analizlerini anlaştığımız ve çalışmalara başladığımız müşterilerimiz için yapıyoruz. Çünkü bu analizleri yapmak hem çok zahmetlidir hem de ciddi anlamda mesai harcanmasını gerektirir. Ticarette alın teri ve emeğin olduğu bir iş karşılıksız olmaz.

SEO Kapsamında Yaptıklarınızı Özetler misiniz?

* Tamamı Manuel Çalışmalar
* Yükselme Garantisi
* İlk Sayfa Garantisi
* Ekşi Sözlük Link
* Sektör Sınırlaması (Rakiplerle Çalışılmaz)
* Aylık Düzenli Raporlama
* Site İçi Teknik Analiz
* Site İçi SEO Analizi
* Site Dışı SEO Analizi
* Sektör ve Rakip Analizi
* Bölgesel (Local) SEO Desteği
* Planlanmış Doğal Çalışmalar
* Site İçi SEO (On-Page SEO)
* Site Dışı SEO (Off-Page SEO)
* Site Dışı Link İnşaası
* Google Analytics Veri Kontrolü
* Google Search Console Veri Kontrolü
* Sosyal Medya Desteği
* Firma Rehberlerine Kayıt
* Sözlük Sitelerinde Tanıtım ve Link
* Forum Sitelerinde Tanıtım ve Link
* Google News Kayıtlı Haber Sitesi Link
* Global Sitelerden Güçlü Link
* SEO Uyumlu Özgün İçeriklerin Hazırlanması (Ek ücret dahilinde)
* Mevcut İçerik Yazım Hatalarının Düzeltilmesi
* Çalışmayan (Kırık) Link Kontrolü
* Robots.txt Ayarları
* Site Haritası (Google Map)
* Meta Etiket Alanlarının Optimizasyonu
* Alt Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
* Kategori Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
* Önemli Anahtar Kelimelerin Vurgulanması
* H (Heading) Etiketlerinin Düzenlenmesi
* Kopya Spam İçerik Kontrolü
* Negatif SEO Kontrolü
* Pingleme Servisi

Performans Artışını Ne Kadar Sürede Gözlemleriz?

SEO çalışmalarına başlandığı andan itibaren Google botları gelip sitenizi taradıkça bunların pozitif yansımaları olacaktır. Daha net sonuçların görünmesi ise uzun kuyruklu kelime gruplarında yaklaşık 2-3 ayı bulabilir. Daha yüksek rekabete sahip anahtar kelimelerde ise 6 aylık bir döneme yayılabilir. Performans artışlarının bundan daha kısa sürelerde de gerçekleşmesi oldukça muhtemeldir. Bu verdiğimiz zaman aralıkları ortalama süreleri temsil eder. Bununla birlikte bu süreler, çalışan web sitesine göre de değişiklik gösterebilir. Bazen biraz daha erken performans artışlarına ulaşılırken, bazen bu süre biraz uzayabilir. Simetriks, SEO'ya bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşır. Bizim amacımız web sitenizi sadece belirli anahtar kelimelerde iyi konumlara getirmek değildir. Size dönüşüm sağlayacak, kaliteli ve sektörünüzdeki hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktır. Doğru adımları attıkça web sitenizin ziyaretçi sayısı artacaktır. Yani potansiyel müşterileriniz sizi daha fazla fark edeceklerdir. İleriye dönük müşteriniz olabilecek ve size para kazandıracak ziyaretçilere ulaşmak hedefindeyiz.

SEO'da ne kadar sürede verim alınacağına etki eden en önemli faktörler; çalışma gerçekleştirilen web sitesinin geçmişi, anahtar kelimelerin, sektörün zorluk derecesi ve çalışmalardaki süreklilik olarak özetlenebilir.

Rakiplerimizle de Çalışıyor musunuz?

Eş zamanlı olarak birbirine çok yakın, net bir şekilde rakip diyebileceğimiz, sektördeki iki firmayla aynı dönem içerisinde SEO çalışmaları yapmıyoruz.

SEO Raporu Veriyor musunuz?

Evet. Aylık periyotlarla anahtar kelime sıralamasına dair düzenli rapor veriyoruz. Bunun dışında önemli gelişmeler olduğu zamanlarda da günlük veya haftalık bilgilendirmeler de yapıyoruz.

SEO Ücretleriniz Ne Kadar?

SEO ücretlerimize sayfanın en üstündeki paketlerden ulaşabilirsiniz.

SEO Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?

Çalışılacak kelime sayısına, ilk sayfa garantisi, yükselme garantisi, tek seferlik çalışma, mini site dışı destek paketleri vb. gibi seçeneklere göre SEO fiyatlarını belirlemekteyiz.

İlk sayfa garantili SEO paketlerimiz yüksek rekabet gücüne uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Çok kapsamlı site içi ve site dışı çalışmaları içermektedir. Bu sayede çalışmaları hedefine ulaştırarak başarılı olmaktayız.

Rekabet seviyelerine kısaca değinmek gerekirse;

1) Düşük seviye rekabet oranlı sektörler ve anahtar kelimeler

2) Orta seviye rekabet oranlı sektörler ve anahtar kelimeler

3) Yüksek seviye rekabet oranlı sektörler ve anahtar kelimeler  

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

* Google 1. sayfa garantili SEO https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp
* Yükselme garantili SEO https://www.simetriks.com/yukselme.garantili.seo.asp
* Tek seferlik SEO https://www.simetriks.com/tek.seferlik.seo.asp
* Aylık SEO https://www.simetriks.com/aylik-seo-hizmeti.asp
* Site içi SEO https://www.simetriks.com/site-ici-seo.asp
* SEO uyumlu özgün makale https://www.simetriks.com/seo.uyumlu.makale.hizmetleri.asp

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.


Mesajınız