Profesyonel Seo Paketi

Profesyonel Seo Paketi hizmetimizde web sitenize çok kaliteli ve rekabet gücü yüksek linkler almış olacaksınız. Özellikle Google'ın gözünde yüksek PA (Page Authority - Sayfa Kalite Puanı) ve DA (Domain Authority - Domain Kalite Puanı) değerlerini taşıyan dünyanın en popüler web sitlerinden üst kalite linkler alma fırsatını kazanacaksınız.

Linklerinizin ekleneceği dünyaca ünlü web sitelerinden birkaç tanesini yazarsak; Blogspot, Yola, Disqus, Zotero, Flickr, Tumblr, Wix, Wordpress vb. gibi web siteleridir. Bu web sitelerinden sahip olacağınız linkler dofollow ve nofollow şeklinde karma olacaktır. Doğal bir SEO işlemi olabilmesi açısından bu son derece gereklidir ve önemlidir. Bazı sitelerden tanıtım yazısı ve anahtar kelime ile, bazılarından direkt anahtar kelime ile, bazı sitelerden de direkt web sitesi linki üzerinden kaliteli backlink alacaksınız.

Ekleme yapılan birkaç örnek firma rehberi

orduyenidonem
kocaali
haberinyoksa
ankahaber
extrahaber

Satın aldığınız kadar firma rehberine eksiksiz bir şekilde kayıt başvurunuz yapılır. Profesyonel bir şekilde bilgilerinizin eklediği firma rehberlerine kaydınızın onaylanması ve eklenmesi tamamen firma sahiplerinin inisiyatifindedir. Eklenme süreniz bazen 2-3 ayı bulabilmektedir. Bazen 1 seneyi dahi geçebilir. Kayıt başvurusu yapılan yerlerin hepsine zamana yayılan bir şekilde, site sahibi onayları ile, eklemeler olabileceği gibi, site sahipleri onaylamadıkça hiçbir tanesine eklenme olmayabilir de. Biz işlemi gerçekleştirdiğimizin kanıtı olarak tek tek ekran görüntüsü alıp size iletiyoruz. Oldukça zahmetli bir işlem olmasına rağmen bunu yapıyoruz. Ekleme yapılan yerler üyelik gerektirmez. Bundan dolayı da üyelik alınmaz. Eklenmesinin %100 garantisi yoktur. Bu siparişi veren herkes okumuş ve şartları kabul etmiştir.

Eklemeler haber sitelerinin firma rehberleri alanlarına yapılmaktadır. Böylece birçok farklı lokasyonlu haber sitesinden link alma şansını da yakalamış oluyorsunuz. Eklemelerde uygun bir kategori yok ise "Bilişim", "Yaşam", "İnternet", "Diğer" ve bunlar da yoksa mevcut kategorilerden bir tanesi seçilerek kayıt başvurusu yapılır. Bu paket bağlamında linklerin kalıcılığının %100 garantisi yoktur. Eklemelerden çok küçük bir kısmında silinme olabilir. Fakat şimdiye kadar yapılan çalışmalarda böyle bir sorun yaşanmamıştır.

 

Hizmeti satın almak için Hemen Al tıklayınız.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


Google'da ilk sayfada çıkmanızı sağlayacak profesyonel SEO paketlerimizi görmek için https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp ziyaret edin.

İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14