Standart Seo Paketi

Standart Seo Paketi hizmetinde web siteniz için oldukça kaliteli ve güçlü linkler almış olacaksınız. Özellikle Google açısından yüksek PA (Page Authority - Sayfa Kalite Puanı) ve DA (Domain Authority - Domain Kalite Puanı). değerlerine sahip dünyaca ünlü web sitlerinden A kalite linkler alma fırsatı yakalayacaksınız.

Link alınacak dünyaca ünlü sitelerden birkaç tanesini sıralamak gerekirse Blogspot, Yola, Disqus, Zotero, Flickr, Tumblr, Wix, Wordpress vb. sitelerdir. Bu sitelerden alınacak linkler dofollow ve nofollow olarak alınmaktadır. Doğal bir SEO çalışması olması açısından bu çok önemlidir. Kimi sitede tanıtım yazısı ve anahtar kelime üzerinden, kimi sitede direkt anahtar kelime üzerinden, kimi sitede de direkt web sitesi linki üzerinden kaliteli backlink almış olacaksınız.

Ekleme yapılan birkaç örnek firma rehberi

orduyenidonem
kocaali
haberinyoksa
ankahaber
extrahaber

Satın aldığınız kadar firma rehberine eksiksiz bir şekilde kayıt başvurunuz yapılır. Profesyonel bir şekilde bilgilerinizin eklediği firma rehberlerine kaydınızın onaylanması ve eklenmesi tamamen firma sahiplerinin inisiyatifindedir. Eklenme süreniz bazen 2-3 ayı bulabilmektedir. Bazen 1 seneyi dahi geçebilir. Kayıt başvurusu yapılan yerlerin hepsine zamana yayılan bir şekilde, site sahibi onayları ile, eklemeler olabileceği gibi, site sahipleri onaylamadıkça hiçbir tanesine eklenme olmayabilir de. Biz işlemi gerçekleştirdiğimizin kanıtı olarak tek tek ekran görüntüsü alıp size iletiyoruz. Oldukça zahmetli bir işlem olmasına rağmen bunu yapıyoruz. Ekleme yapılan yerler üyelik gerektirmez. Bundan dolayı da üyelik alınmaz. Eklenmesinin %100 garantisi yoktur. Bu siparişi veren herkes okumuş ve şartları kabul etmiştir.

Eklemeler haber sitelerinin firma rehberleri alanlarına yapılmaktadır. Böylece birçok farklı lokasyonlu haber sitesinden link alma şansını da yakalamış oluyorsunuz. Eklemelerde uygun bir kategori yok ise "Bilişim", "Yaşam", "İnternet", "Diğer" ve bunlar da yoksa mevcut kategorilerden bir tanesi seçilerek kayıt başvurusu yapılır. Bu paket bağlamında linklerin kalıcılığının %100 garantisi yoktur. Eklemelerden çok küçük bir kısmında silinme olabilir. Fakat şimdiye kadar yapılan çalışmalarda böyle bir sorun yaşanmamıştır.

 

Hizmeti satın almak için Hemen Al tıklayınız.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


Google'da ilk sayfada çıkmanızı sağlayacak profesyonel SEO paketlerimizi görmek için https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp ziyaret edin.

İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14