Web Sitesi Güncelleme

Web sitesi güncelleme uzmanlık gerektiren bir iştir. 2004 yılından günümüze sektöründe yüzlerce firmaya web sitesi güncelleme alanında başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. 15 yılı aşkın bir dönemi kapsayan engin tecrübemiz ile web siteniz güvenli ellerde olacak. İşi uzmanına bırakın.

İşletme sahibi olarak sizlerin bu konularda meşgul olmanıza gerek yoktur. Zaten çoğu zaman sizin açınızdan bu pek de mümkün olmamaktadır. Bizler sizin adınıza web sitenizin güncellenmesi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Web sitenizi güncellerken aynı zamanda web sitenizi bilgisayar korsanlarının kötü amaçlı yazılımlarına karşı da korumuş oluyoruz. Olası böyle bir durumda hızlı bir şekilde tedbir alıyoruz ve zararlı yazılım kodlarını derhal web sitenizden siliyoruz. Bu bile tek başına birçok firma sahibinin web güncelleme hizmetinden faydalanmasını sağlayan önemli bir husustur. Site güvenliği..

Sitenizin güncel olması elbette Google sıralamanızı da çok olumlu yönde etkileyecektir. Çünkü güncel bir web sitesi Google açısından değerlidir. Google ziyaretçilerine her zaman en kaliteli, en doğru ve en güncel bilgileri iletmeyi hedefler. Bunun için de eşsiz yapay zekası ile ilk sayfada bu kriterlere uyan siteleri sıralar.

Web sitesi güncelleme hizmetleri için aşağıdaki paketlerimizi inceleyebilirsiniz. İçerik güncelleme paketlerimizde eklenen içeriklere SEO yapılması hizmet kapsamında yoktur. Eğer isterseniz ayrıca ücret ödeyerek alabilirsiniz.

TEK SEFERLİK

1.000 TL + KDV


Web sayfanızdaki yazılım veya grafik gerektirmeyen güncellemeleri kapsar. 20 adede kadar sayfayla sınırlıdır. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Ürün güncellemelerini kapsamaz.

Bilgi Al

YILLIK GÜNCELLEME

6.000 TL + KDV


Web sayfanızda 1 yıl süresince yapılacak, yazılım veya grafik gerektirmeyen, güncellemeleri kapsar. Bu hizmetimiz yıllık 200 adede kadar ürün veya içerik güncellemesiyle sınırlıdır.

Bilgi Al

FULL GÜNCELLEME

50.000 TL + KDV


Web sayfanızda 1 yıl süresince yapılacak, yazılım veya grafik gerektirmeyen, güncellemeleri kapsar. Bütün içerikler girilir. Fakat günlük 10 adede kadar içerik veya ürün girişiyle sınırlıdır.

Bilgi Al


TEK SEFERLİK İÇERİK GÜNCELLEME PAKETİ

Bu paket acil ve tek seferlik güncelleme ihtiyaçlarınıza çözüm olması amacıyla oluşturulmuştur. Hizmeti aynı gün içinde kullanabilirsiniz. 1 günlük hizmettir. Web sayfanızda yazılım ve grafik gerektirmeyen güncellemeler için geçerlidir.

20 adet içerikle sınırlıdır. (Ürün güncellemelerini kapsamaz)

Bize ileteceğiniz 20 adet yazıyı, 20 adet görselle birlikte web sitenize ekliyoruz. İşlem bu kadardır.

Her bir içerik için sadece 1 adet görsel eklemesi yapılır. Toplamda 20 görsel eklenir. Görseller sizin tarafınızdan iletilir. (Daha fazla görsel eklemesi olacaksa ekstra her bir görsel ekleme işlemi başına + 5 TL + KDV olarak ücretlendirilir.)

Tek seferlik olan bu hizmet için ödemeyi de tek seferlik yapıyorsunuz. Daha kapsamlı bir paket için aşağıdaki paketimizi inceleyebilirsiniz.

Paketin fiyatı 950 TL + KDV'dir.

YILLIK İÇERİK GÜNCELLEME PAKETİ

Dönem dönem güncelleme talepleriniz oluyorsa bu paketi almanızı öneriyoruz.

Bu paket, 1 yıl süresince içerik, ürün veya görsel güncellemelerini kapsar. 1 yıl içerisinde toplamda 100 adede kadar ürün veya içerik güncellemesi ile sınırlıdır. 1 yıl sonunda kullanmadığınız haklarınız devretmez.

Paketin fiyatı 4.500 TL + KDV'dir.

MEGA İÇERİK GÜNCELLEME PAKETİ

Eğer yoğun bir şekilde güncelleme talepleriniz oluyorsa bu paketi almanızı öneriyoruz.

Bu paket, 1 yıl süresince içerik, ürün veya görsel güncellemelerini kapsar. 1 yıl içerisinde günlük 10 adede kadar içerik, ürün veya görsel güncellemesi ile sınırlıdır. 1 yıl tamamlandıktan sonra kalan haklarınız devretmez.

Paketin fiyatı 30.000 TL + KDV'dir.

SEO hizmeti de almak isterseniz paketlerimizi https://www.simetriks.com/kurumsal-seo-paketleri.asp buradan inceleyebilirsiniz.